Програма WORLDSKILLS Україна

  Запрошуємо навчальні заклади скористатися нашими можливостями зі збору благодійної допомоги на сучасне обладнання для навчання.

  Презентація

  Коротка презентація рекомендована для ознайомлення кожному!

  WORLDSKILLS – міжнародна некомерційна асоціація, метою якої є підвищення статусу і стандартів професійної підготовки кваліфікації по всьому світу, популяризація робітничих професій через проведення міжнародних змагань.

  WORLDSKILLS Україна

  Україна є членом асоціації WORLDSKILLS з 2016 року. Щороку проходять всеукраїнські змагання WORLDSKILLS, які відбудуться в жовтні 2021 року.

  На даний момент наша організація забезпечила всім необхідним для участі в змаганнях 5 команд.

  Наша мета:

  WORLDSKILLS у світі

  Для прикладу в Китаї, Японії, Індії на сьогоднішній день більш ніж по 200 команд.

  В наших цілях взяти участь в міжнародних змаганнях WORLDSKILLS, які будуть проходити 12-17 жовтня 2022 року в Шанхаї (Китай) і в конференції WORLDSKILLS, яка проходить паралельно зі змаганнями, що об’єднує лідерів в галузі освіти, уряду, бізнесу і промисловості з усього світу.

  Більше інформації

  Навчальні заклади та спонсорів запрошуємо до діалогу. Ви можете звернутися за допомогою щодо забезпечення команди чи отримати більше інформації про те, як стати спонсором по контактам +38073-878-7337 чи info@novitnya-osvita.com.ua

  Запрошуємо навчальні заклади скористатися нашими можливостями зі збору благодійної допомоги на сучасне обладнання для навчання.